Co je NLP koučink?

NLP koučink je silným a vysoce efektivním nástrojem, který využívá nejmodernější poznatky v oblasti osobního rozvoje, růstu a životních změn, ať již v soukromém životě, pracovním, nebo v podnikání. Kombinací toho nejlepšího ze Systemického koučování, Ericksonského přístupu a NLP (Neuro Lingvistického Programování) se maximálně potencuje jejich síla a výsledky jsou ohromující.

Účinně boří hranice našich vlastních limitů a omezení, mění způsoby myšlení, úhly pohledu, negativní vzorce chování a nežádoucí emoční stavy. Velmi dobře pracuje s psychikou a zdravím, pomáhá zvyšovat vlastní potenciál, výkonnost, sebevědomí a nalézat nové možnosti v nejrůznějších oblastech, kde chceme dosáhnout úspěchu. Zdaleka není určen jen pro oblast byznysu nebo vrcholového sportu. Pokud se něčím trápíte, máte pocit, že byste něco měli změnit, s něčím začít, skoncovat, rozhodnout se, přestat odkládat atd., ale nevíte jak, nebo se Vám to nedaří, pak je pro Vás tou správnou cestou.

Opravdu každý z nás může svůj život prožívat šťastně, spokojeně a úspěšně. Veškeré k tomu potřebné zdroje nosíme v sobě. Pokud si toto uvědomíme, stačí se rozhodnout a můžeme vše začít měnit.

Co je NLP?

Představte si svůj mozek (mysl) jako počítač, ve kterém se po celý život ukládají veškeré informace a programy, se kterými přišel do kontaktu. Ty postupně ovlivňují jeho výkon, reakce, použitelnost… NLP koučink je nástrojem, který dokáže detekovat nepotřebné a škodlivé informace, programy a viry, efektivně a trvale je odstranit a obnovit jeho plnou výkonnost. Ve skutečnosti tak převezmete kontrolu nad svým životem, začnete sami tvořit jeho scénář a rozhodovat o tom, jak jej chcete prožít.

Jak probíhá NLP koučink?

Během osobního setkání se budeme společně věnovat Vašemu aktuálnímu tématu. Pomocí různých koučovacích stylů, otázek a NLP technik, z nichž některé mají i formu her, nalezneme optimální a pro vás vhodný směr, který vám v životě bude dlouhodobě přinášet ty nejlepší výsledky. Přitom zajistíme, že Vám nebudou v cestě stát jakákoliv Vaše vlastní omezení. Aktivujeme Vaše vlastní skryté zdroje, Váš vnitřní potenciál. Nemusíte přitom na sobě tvrdě pracovat celé roky.
V závislosti na tématu a použitých technikách jsou některé změny okamžité, některé nastávají
v následujících dnech či týdnech. Komplexnější a hlubší témata vyžadují více sezení, po každém z nich se však budete cítit lépe. Při práci s traumaty a fobiemi nejste znovu vystavováni traumatizujícím pocitům.

Co je Personal Breakthrough Session?

Jedná se o specifické transformační setkání v délce 3-7 hodin s přesně danou strukturou, které využívá světově nejsilnější nástroje pro osobní změnu. Koučovaný dosahuje výrazného posunu v životní oblasti, na kterou se zaměříme. Výsledkem je přivedení k vlastním hodnotám a nastartování realizace změn v životě.

Vlastní zkušenost – Breakthrough Session Vás přivede k sobě samým a otevře ve vašem nitru cestu ke štěstí, spokojenosti, úspěchu a naplnění. Nastartuje vaše vnitřní motory k tomu, aby se vnější realizace pro Vás stala snadnou.

Cena mého času:

 

Osobní sezení v délce 75 minut:   1.500,-Kč

Osobní sezení v jiné délce dle předchozí dohody:   1200/hod. (300 za každých 15min)

Transformační koučink Personal Breakthrough Session:   4.800,-Kč (délka trvání je indiv. 3-7 hodin, nejčastěji 4-5)

Lektorská činnost, workshopy:   cena dle dohody

Kontaktní informace

Brno, Česká 31, 2. patro Najdete mne ve druhém patře rohového domu ulic České a Joštovy v Brně, naproti Ústavnímu soudu. Nepravidelně pracuji také v Praze.

Kontakty pro objednání:

Pro objednání prosím využijte e-mailovou adresu daniela.kalvodova@gmail.com nebo kontaktní formulář.